2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Opolskie
  5. Montaż i serwis - Opole
DAV Sp. z o.o. Sp. k.
Dodane 04 maja 2024

Technik serwisu - mobilny

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

DAV Vogel to firma o ponad 40-letnej tradycji i ugruntowanej pozycji w branży rolniczej, motoryzacyjnej i przemysłowej. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu czołowych światowych producentów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Technik serwisu – roboty udojowe oraz wyposażenie budynków inwentarskich.

W branży hodowlanej jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem w zakresie wyposażenia obór dla bydła mlecznego i automatyzacji produkcji, zapewniających najwyższy poziom dobrostanu dla zwierząt. Oferujemy roboty udojowe Fullwood i sprzątające/podgarniające JOZ, odpajalnie dla cieląt Urban, wyposażenie obór Spinder, systemy zarządzania stadem i hale udojowe Afimilk, środki higieny Kersia, domki dla cieląt CalfOTel, systemy wentylacyjne i wiele innych oraz przede wszystkim serwis dla hodowców 24/7.

Poszukujemy kandydata, który:

  • posiada doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta urządzeń elektrycznych

  • posiada doświadczenie w pracach montażowych

  • posiada umiejętność analizowania dokumentacji projektowej i technicznej

  • potrafi pracować samodzielnie jak również w zespole

  • jest samodzielny i kreatywny oraz łatwo nawiązuje dobre relacje

  • posiada prawo jazdy kat. B

  • praca: 90% czasu w terenie + płatne okresowe dyżury całodobowe (dostępność pod telefonem)

  • baza: Opole

  • teren pracy: opolskie, dolnośląskie, śląskie oraz część: wielkopolski, łódzkiego, małopolski

Zadania:

  • instalacja sprzętu w miejscu inwestycji u klienta,

  • wykonywanie napraw oraz przeglądów obsługiwanych urządzeń,

  • wykonywanie diagnoz oraz identyfikacja usterek obsługiwanych urządzeń,

  • realizacja napraw w miejscu instalacji urządzenia u klienta,

  • współpraca z zespołem serwisowym w celu szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów technicznych,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi naprawami,

  • budowanie i utrzymanie trwałej relacji z klientami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym) w firmie z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie + płatne dyżury + płatne nadgodziny

  • premię roczną zależną od wyników działu

  • niezbędne narzędzia pracy

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i pracy na dynamicznie rozwijającym się rynku

  • udział w szkoleniach technicznych

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • dofinansowanie do opieki medycznej (PZU)

  • wejściówki na mecze domowe Dreman Futsal Opole Komprachcice

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w formularzu.

Adres strony www: dav-vogel .pl

Adres firmy: ul. Ozimska 184, 45-310 Opole

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w e-mailu lub na spodzie CV obowiązkowej klauzuli:

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Dokładna lokalizacja
Opolskie, Opole
ID: 903755314