2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bierkowo
Dodane 18 maja 2024

Technik Serwisu / Hydraulik

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bierkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma FTS Sp. z o.o. zajmująca się kompleksowym wyposażeniem, budową oraz utrzymaniem ruchu stacji paliw poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Teren działania:

  •   województwo pomorskie (praca w terenie)

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie do rewizji wewnętrznych oraz prób UDT zbiorników paliwowych oraz LPG,

  • montaż instalacji paliwowych, armatury oraz odmierzaczy paliw na stacjach paliw,

  • wykonywanie przeglądów, remontów oraz napraw instalacji paliwowych oraz zbiorników paliwowych,

Nasze wymagania:

  •   aktywne prawo jazdy kategorii B,

  •   doświadczenie w zakresie spawalnictwa – mile widziane,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wzrastających umiejętności,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pakiet specjalistycznych szkoleń branżowych,

  • możliwość  rozwoju zawodowego między innymi poprzez uzyskanie na koszt pracodawcy:

    - uprawnień spawalniczych UDT,

    - uprawnień SEP w zakresie eksploatacji do 1 kV,

    - uprawnień do instalacji i serwisu systemów paliwowych,

  •   profesjonalne narzędzia pracy,

  •   pracę w zgranym i młodym zespole,

    Zgłoszenia prosimy przesyłać z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FTS Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Bierkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Bierkowo
ID: 917674384