2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Toruń
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik Serwisu Farm Fotowoltaicznych

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • serwis i utrzymanie farm fotowoltaicznych,

  • praca częściowo delegacyjna,

  • usuwanie powstałych usterek i awarii,

  • okresowe przeglądy i oględziny,

  • wykonywanie pomiarów kontrolnych i diagnostycznych,

  • przygotowanie oraz udział w odbiorach farm fotowoltaicznych,

  • przygotowanie oraz udział w odbiorach stacji transformatorowych SN/nn,

  • udział w uruchomieniach.

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane o profilu elektrycznym),

  • świadectwa kwalifikacji SEP (kat. E i D) lub chęć ich zdobycia,

  • umiejętność czytania map i rysunków technicznych,

  • gotowość do wyjazdów służbowych i dyżurów (2 dni weekendowe w miesiącu),

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej; rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac; zaangażowanie i chęć rozwoju,

  • komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową :)

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem na rynku OZE,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od Twoich potrzeb),

  • wsparcie doświadczonych współpracowników,

  • możliwości rozwoju,

  • dofinansowanie udziału w szkoleniach i kursach (także tych, które sam wybierzesz) oraz zajęciach z języka angielskiego,

  • miłą, partnerską atmosferę pracy :)

Trochę o nas

ONDE S.A. jest liderem w sektorze ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII. Byliśmy i jesteśmy zaangażowani w budowę instalacji o łącznej mocy 2849 MW. Realizujemy usługi z zakresu budowy farm wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych. Specjalizujemy się także w budownictwie drogowo-inżynieryjnym, co stanowi ważny element naszej historii.

Dołącz do nas i bądź NA FALI!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 816381919