2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 12 czerwca 2024

Technik serwisu (elektryka/mechanika)

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Zadania:

  • Serwisowanie agregatów kogeneracyjnych ECOMAX z silnikami Innio Jenbacher (0,2 – 4,5 MW) u Klienta, głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, sporadycznie na terenie całej Polski oraz opcjonalnie za granicą dla chętnych.;
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej;
  • Udzielanie wsparcia technicznego Klientom;
  • Raportowanie wykonanych prac;

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia napraw mechanicznych instalacji przemysłowych, energetycznych lub pojazdów mechanicznych
  • Wykształcenie techniczne elektryczne, mechatroniczne, automatyczne, pokrewne
  • Umiejętność czytania schematów P&ID mile widziana;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Samodzielność;
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
  • Mile widziani serwisanci wózków widłowych, pracownicy serwisu maszyn, elektromechanicy samochodowi i służb utrzymania ruchu;

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
  • Niezbędne narzędzia pracy(samochód służbowy, laptop, telefon);
  • Dodatki finansowe takie jak: premie, wczasy pod gruszą oraz bony świąteczne;
  • Dofinansowanie oraz możliwość rozwoju, szkoleń;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Dokładna lokalizacja
Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 920083565