2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Czechowice-Dziedzice
Dodane 28 maja 2024

Technik serwisu ds. obsługi technicznej nieruchomości

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

RETS Sp. z o.o.

Spółka RETS oferuje szeroki wachlarz usług specjalistycznych z zakresu technicznej obsługi obiektów.

Została stworzona po to, by utrzymywać pełną sprawność zaawansowanych technologicznie budynków biurowych, handlowych, logistycznych, mieszkaniowych.

Odbiorcami tych usług są korporacje międzynarodowe, właściciele nieruchomości oraz fundusze inwestycyjne.

RETS to gwarancja jakości.

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała.

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych (instalacje: elektryczne, wentylacyjne, klimatyzacyjne, sanitarne, chłodnicze, ciepłownicze, systemy ppoż., teleinformatyczne, pompy ciepła i klimatyzacja precyzyjna.);

  • Rozwiązywanie problemów technicznych;

  • Usuwanie usterek i konserwacje podległych urządzeń i systemów;

  • Wykonywanie drobnych prac montażowych elektroenergetycznych i hydraulicznych;

  • Realizacja planu przeglądów zgodnie z obowiązującym harmonogramem i potrzebami;

  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych i remontowych.

Wymagania:

  • Znajomość zasad serwisowania urządzeń;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Uprawnienia zawodowe z zakresu SEP E1do 1 kV (mile widziane uprawnienia D oraz uprawnienia SEP E2);

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Prywatną opiekę medyczną; grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Pracę w ambitnym, zgranym zespole nastawionym na współpracę.

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 916631656