2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Marki
Dodane 11 kwietnia 2024

Technik Serwisu (chłodnictwo przemysłowe)

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Naszym klientem jest ceniony, międzynarodowy dostawca systemów chłodnictwa przemysłowego.

TECHNIK SERWISU

lokalizacja: Warszawa

Zadania:

  • Bieżące serwisowanie urządzeń i instalacji chłodniczych na obiektach klientów

  • Usuwanie awarii

  • Przeglądy główne urządzeń

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:

  • Chęć nauki i otwarta głowa na nową, specjalistyczną wiedzę

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i zdobywanie nowych, cennych umiejętności

  • Wykształcenie techniczne, preferowane elektryczne lub elektrotechniczne (min. średnie / zawodowe) – Musisz rozumieć język techniczny stosowany na schematach i w instrukcjach technicznych

  • Znajomość zagadnień mechaniki, elektryki oraz automatyki – pokażemy Ci, jak ta wiedza wykorzystywana jest chłodnictwie

  • Doświadczenie w naprawach urządzeń/ instalacji chłodniczych/elektrycznych lub w utrzymaniu ruchu – ułatwi Ci to zrozumienie procesów technologicznych klienta i wpływ poszczególnych etapów na całość

  • Wiedza z zakresu chłodnictwa (amoniak, freon, CO2) – mile widziana – dzięki temu szybciej się wdrożysz i zaczniesz pracować samodzielnie, a do tego będziemy dążyć

  • Umiejętności komunikacyjne w relacji z klientem

  • Prawo jazdy kat. B. i gotowość do odbywania wizyt serwisowych

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wdrożenie i przygotowanie do wykonywania pracy

  • Szkolenia merytoryczne oraz z umiejętności miękkich (w Polsce oraz za granicą)

  • Urozmaiconą, nie rutynową pracę z nowoczesnymi technologiami i we współpracy z ludźmi

  • Rozwój umiejętności i możliwość zyskania pozycji eksperta w dziedzinie chłodnictwa

  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport) oraz prywatna opieka medyczna

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Samochód służbowy wyposażony w profesjonalne narzędzia

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 909709008