2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Połaniec
Dodane 10 kwietnia 2024

Technik-Serwisant CORONA Serwis

Lokalizacja

Połaniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

CORONA Serwis poszerza swoje szeregi.

Jesteśmy wiodącym dostawcą zabezpieczeń przed wybuchem i wzrostem ciśnienia w przemyśle.

Dążymy do nieustannego rozwoju. Wierzymy, że zapewnić go może zgrany i wykwalifikowany zespół.

Poszukujemy osoby na stanowisko Technik- Serwisant.

Więcej o nas znajdziesz na www.corona1.eu

OPIS STANOWISKA:

-  montaż, uruchomienia i serwis urządzeń z zakresu zabezpieczeń przed skutkami wybuchu w zakładach produkcyjnych będącymi klientami firmy

-  naprawy mechaniczne, kalibracje urządzeń, dozór sprzętu zamontowanego

-  prace przy instalacjach niskiego napięcia, rozkładanie i obrabianie kabli, pomiary, diagnozowanie usterek

-  uruchomienia i serwis pozostałych urządzeń z oferty przedsiębiorstwa

-  realizacja zadań serwisowych

WYMAGANIA:

-  umiejętność pracy w zespole

-  gotowość do odbywania wyjazdów służbowych

-  prawo jazdy kat. B

-  znajomość obsługi komputera

-  zdolności manualne

-  podstawowa wiedza z zakresu elektryki/automatyki

-  posiadanie ważnych uprawnień energetycznych ( mile widziane)

-   znajomość języka angielskiego ( mile widziana)

OFERUJEMY:

-  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

-  ciekawą pracę pełną wyzwań

-  przyjazną atmosferę pracy

-  pakiet szkoleń wdrożeniowych

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Administratorem danych jest CORONA Serwis Sp. z o.o. S.k. z siedzibą ul. Johna Baildona 16/27, 40-115 Katowice. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zgoda na przyszłe rekrutacje: „[ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez {nazwa firmy} moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy również o możliwości wglądu, skorygowania lub usunięcia swoich danych osobowych.

Lokalizacja

Połaniec,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Połaniec
ID: 727614922