2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Okuniew
Dodane 22 kwietnia 2024

Technik - Serwisant

Lokalizacja

Okuniew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

Opis

PURU Sp. z o.o.

jest firmą, której głównym obszarem działań jest integracja systemów sortowania i transportu wewnętrznego w magazynach, między innymi firm e-commerce’owych, w firmach kurierskich, pocztowych, produkcyjnych. Działamy w oparciu o ścisłą współpracę z producentami z całego świata. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

TECHNIK - SERWISANT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        Przeglądy i konserwacja przenośników, systemów sortujących oraz urządzeń transportu bliskiego,

·        Usuwanie awarii, remonty,

·        Ocena stanu technicznego,

·        Raportowanie prac w mobilnym systemie.

WYMAGANIA:

·        Umiejętność czytania rysunków technicznych

·        Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

·        Umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych i elektronarzędzi

·        Zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność

·        Samodzielność i dobra organizacja pracy

·        Dyspozycyjność do wyjazdów

·        Prawo jazdy KAT B

·        SEP gr I do 1 kV (dodatkowy atut)

·        Uprawnienia UDT na wózki widłowe ( dodatkowy atut)

·        Brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m

OFERUJEMY:

·        Stabilne zatrudnienie(umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        Wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego

·        Możliwość rozwoju zawodowego i długofalowej współpracy

Lokalizacja

Okuniew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Okuniew
ID: 905582152