2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Technik RTG - Elektroradiolog

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

TECHNIK ELEKTRORADIOLOGII

Jeśli:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe: Technik elektroradiolog lub:

  • wyższe z zakresu Elekroradiologia

To ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • pracę w znanym Centrum Medycznym, działającym w branży badań klinicznych, w siedzibie Ośrodka oraz w mammobusach na terenie województw: wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w oparciu o umowę o współpracy (w ramach prowadzonej działalności gospodarczej), w zależności od preferencji uczestnika,

  • stabilne warunki pracy,

  • bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy (wysokiej jakości sprzęt medyczny i nowoczesne gabinety),

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • elastyczne godziny pracy, zgodnie z zaakceptowanym grafikiem pracy,

  • wsparcie w poszerzaniu kompetencji zawodowych,

  • Świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (przy Umowie o pracę).

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zleconych badań mammograficznych według zaleconej metody lub wskazówek lekarza radiologa,

  • wpisywanie badań do "Księgi ewidencji",

  • Wykonywanie pozostałych prac technika .

Klauzula informacyjna

1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kazimierza Wielkiego 24/26, zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,

2. inspektorem ochrony danych osobowych u Administratora jest Piotr Wojtyś, e-mail: wojtys.piotrXopen.poznan.pl;

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą celem przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą nikomu udostępnianie.

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 910534942