2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódzkie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódź
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Bałuty
Dodane 12 czerwca 2024

Technik RTG - elektroradiolog

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Opis

Nazwa ogłoszenia:

Technik Elektroradiolog – RTG, Mammografia, Densytometria - Łódź

Centra Medyczne Medyceusz zapraszają do współpracy doświadczonych techników elektroradiologii.

Opis stanowiska pracy:

wykonywanie badań RTG, Mammografii, oraz densytometrii

przygotowywanie oraz dbanie o stanowisko pracy,

przygotowanie pacjenta do badania.

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe - technik elektroradiolog,

doświadczenie w wykonywaniu badań RTG, Mammografii, densytometrii

aktualny kurs ochrony radiologicznej,

kurs mammografii,

umiejętność pracy w zespole,

zaangażowanie, wysoka kultura osobista, oraz umiejętność pracy z Pacjentem

Oferujemy:

pracę w stabilnej firmie z nowoczesną diagnostyką obrazową,

atrakcyjne wynagrodzenie,

elastyczny system godzinowy, pracę od poniedziałku do piątku,

różnorodne formy zatrudnienia dostosowane do Twoich preferencji,

przyjazną atmosferę oraz wsparcie współpracowników,

świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, karta sportowa),

możliwość długoterminowej współpracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z art.6 ust.1 lit. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dz. urz. ue l 119 z 04.05.2016) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (dz. u z 2018r., poz. 1000) w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Centra Medyczne Medyceusz Sp. z o.o w Łodzi."

Informacja dotycząca zasad przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dz. urz. Ue l 119 z 04.05.2016)* informujemy, że:

administratorem Pani/Pana danych są Centra Medyczne Medyceusz Sp. z o.o. . W każdej chwili mogę wycofać zgodę, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w granicach określonych przepisami prawa oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy prawa.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celów tj. przez okres do 7 dni od czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku zawarcia umowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa tj. przez 50 lat, po czym zostanie przeprowadzona ekspertyza dotycząca zakwalifikowania ich do dalszej archiwizacji lub zniszczenia.

Posiada Pani/Pan prawo kontaktowania się z Inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych oraz z wykonywaniem praw przysługujących Pani/Panu na mocy rozporządzenia.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 740592104