2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Skarbimierz
Dodane 10 kwietnia 2024

Technik Produkcji

Lokalizacja

Skarbimierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Donaldson Polska jest międzynarodową firmą produkcyjną specjalizującą się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i urządzeń rolniczych.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

TECHNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Skarbimierz koło Brzegu Opolskiego

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, usuwanie drobnych awarii, wymiana i konserwacja części

  • Przygotowywanie maszyn do produkcji według planu, wykonywanie przeglądów

  • Wykonywanie przezbrojeń, ustawianie maszyn i zmiany parametrów

  • Uzupełnianie części do produkcji

  • Kontrola jakościowa produktu, uzupełnianie dokumentacji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii w złożonych systemach mechanicznych

  • Umiejętność pracy indywidualnej, podejmowanie decyzji w oparciu o wiedzę o danym procesie produkcyjnym

  • Zdolności manualne

  • Gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, uczciwość

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (Kartę sportową, Prywatną Opiekę Medyczną, dofinansowanie wypoczynku etc.)

  • Premie kwartalne

  • Pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z nowoczesnym parkiem maszynowym

  • Bezpłatny transport na trasach: Brzeg, Lubsza, Popielów, Lewin Brzeski, Grodków, Wiązów

  • Zdobycie cennego doświadczenia w rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Możliwość poznania zróżnicowanych procesów produkcyjnych

  • Program rekomendacji pracowniczych

Lokalizacja

Skarbimierz,

Opolskie

Opolskie, Skarbimierz
ID: 909175494