2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Dwór Mazowiecki
Tomasz lub Patrycja
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik Pakowania na produkcji - praca zmianowa 12h

Wynagrodzenie

5 000 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

La Lorraine Polska sp. z o.o. w Nowym Dworze Mazowieckim, poszukuje osób na stanowisko:

TECHNIK PAKOWANIA

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie stałe + premię

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do posiłków

  • dofinasowanie do kart sportowych lub kart sport i kultura

  • pakiet socjalny

  • dostęp do świeżego pieczywa, owoców

  • transport pracowniczy (50 pln / mc)

Idealny kandydat:

  • lubi majsterkować - obsługa techniczna maszyn i przezbrojenia nie są mu obce

  • pracował już wcześniej na produkcji

  • lubi pracować w systemie zmianowym

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria, kliknij "Aplikuj" i prześlij nam swoje cv, abyśmy mogli poznać Cię na rekrutacji.

Potrzebujesz więcej informacji? Poniżej znajdziesz bardziej szczegółowy zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa maszyn i linii oraz dokonywanie niezbędnych regulacji, a także udział w pracach porządkowych przy linii (czyszczenie, mycie )

  • Ciągłe monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji

  • Dbałość o pakowany produkt, aby spełniał specyfikacje pod względem szczelności opakowania, prawidłowości zamknięcia oraz kształtu

  • Przeprowadzanie przezbrojeń związanych ze zmianą produkowanego asortymentu

Zainteresowany? Aplikuj!

Do zobaczenia na rekrutacji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 674357581