2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Bałuty
SPIE Building Solutions Sp. z o. o.
Dodane 29 maja 2024

Technik obsługi obiektów mieszkalnych - złota rączka+ hydraulika

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SPIE building solutions Sp. z o.o. to niezależny europejski lider usług multitechnicznych (Facility Management). Firma wspiera swoich Klientów w utrzymywaniu energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska budynków oraz projektuje, dostarcza i instaluje kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, teletechniki, automatyki budynkowej i elektromobilności dla wszystkich sektorów rynku.

Grupa SPIE to ponad 48 000 entuzjastów technologii na całym świecie. W Polsce zespół SPIE Building Solutions liczy obecnie ponad 700 osób. W ramach usług multitechnicznych nieruchomości obsługujemy powierzchnię ponad 8 mln m2 na terenie całego kraju. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji oraz systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje.

Twój zakres obowiązków:

  • bieżące, eksploatacyjne i drobne naprawy instalacji elektroenergetycznej , instalacji sanitarnych i prace hydrauliczne (np. naprawa lub wymiana sanitariatów i armatury, odpowietrzanie grzejników i pionów instalacji centralnego ogrzewania,

  • wymiana lub czyszczenie filtrów itp.,

  • wykonywanie drobnych prac ogólnobudowlanych (np. malowanie ścian i sufitów, uzupełnianie miejscowe tynkiem gipsowym ubytków powstałych wskutek eksploatacji obiektu itp.)

  • wykonywanie drobnych prac stolarskich, (np. wymiana zawiasów w meblach itp.)

  • wykonywanie drobnych prac ślusarskich (np. wymiana zamków, klamek, wkładek zamków itp.)

  • ogólne prace tzw” Złoto rączkowe”

Nasze wymagania:

  • wykształcenie w branży sanitarnej- biały montaż, prace hydrauliczne, instalacyjne w obszarze wod-kan,

  • doświadczenie min 2 lata w branży hydraulicznej,

  • doświadczenie i umiejętność drobnych prac ogólnobudowlanych tzw” Złota Rączka”

Mile widziane:

  • znajomość obsługi instalacji instalacji wod-kan, elektrycznych w budynkach mieszkalnych;

  • doświadczenie w obsłudze technicznej budynków mieszkalnych, hoteli

  • uprawnienia SEP G2.

Oferujemy:

Umowę o pracę od pierwszego dnia;

program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;

uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;

stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem branży w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;

Bogaty pakiet socjalny (między innymi: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, wczasy pod gruszą , dofinansowanie do żłobków, przedszkoli, program emerytalny) SPIE Building Solutions Sp. z o.o. to lider polskiego rynku Facility Management, świadczący multitechniczne usługi dla nieruchomości biurowych, logistycznych, handlowych i przemysłowych. Firma wspiera swoich Klientów w utrzymywaniu energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska budynków oraz projektuje, dostarcza i instaluje kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, teletechniki, automatyki budynkowej i elektromobilności dla wszystkich sektorów rynku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 791692167