2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Józefosław
Dodane 11 czerwca 2024

Technik Obsługi Budynku

Lokalizacja

Józefosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do zespołu Dussmann ! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Technik Obsługi Obiektu

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Umowę o pracę, oraz pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne)

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia

  • Dalszy rozwój i awans w strukturach firmy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca obsługa techniczna, utrzymanie w prawidłowym stanie infrastruktury nieruchomości

  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i instalacji

  • Nadzór nad pracą podwykonawców i serwisów zewnętrznych

  • Usuwanie awarii i usterek, wykonywanie drobnych napraw

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne i uprawnienia zawodowe (elektryk, hydraulik, mechanik lub pokrewne)

  • Doświadczenie zawodowe minimum dwa lata (budynki biurowe lub magazynowe / handlowe)

  • Znajomość obsługi instalacji budynkowych (HVAC, inst. ppoż., wod-kan itp.)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, obsługa komputera – pakiet MS Office

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Józefosław,

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefosław
ID: 919836683