2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Weronika Tymczyna
Dodane 07 maja 2024

Technik Obiektu/Elektryk

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Obsługa techniczna systemów: HVAC, elektroenergetycznych, hydraulicznych,

    wodno-kanalizacyjnych.

  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w pełnej sprawności technicznej powierzonej infrastruktury.

  • Diagnostyka i naprawa urządzeń oraz instalacji technicznych.

  • Sporządzanie odczytów i raportów dotyczących zużycia mediów.

  • Okresowe przygotowywanie raportów opisujących stan techniczny infrastruktury.

  • Nadzorowanie zewnętrznych firm serwisowych.

  • Nadzór nad powierzoną dokumentacją obiektową.

  • Zachowanie jakości i terminowości wykonanej usługi.

Wymagane:

  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, hvac, wod-kan.

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność obsługi komputera – znajomość programów MS Word oraz MS Excel.

To oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 895844175