2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Włochy
Dodane 15 maja 2024

Technik mobilny - bankomaty i terminale płatnicze

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Obecnie  poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu profesjonalistów zajmujących się obsługą i serwisem Bankomatów (ATM) oraz terminali płatniczych (POS), na stanowisku:

Technik Mobilny ATM/POS.

Miejsce Pracy: Warszawa - ul. Mineralna

Obowiązki:

  • Realizacja zleceń: będziesz odpowiedzialny za terminową realizację zleceń serwisowych dotyczących terminali płatniczych oraz bankomatów w miejscach lokalizacji urządzeń;

  • Dokumentowanie napraw: będziesz odpowiedzialny za prowadzenie dokumentacji z wykonywanych napraw oraz sporządzanie notatek w systemie;

  • Przygotowanie sprzętu: będziesz odpowiedzialny za preinstalacje bankomatów przed wysyłką ich w miejsce instalacji;

  • Twoja praca będzie mobilna - głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego ale również czekają na Ciebie podróże do innych regionów Polski.

Nasze wymagania

  • Najważniejsze jest dla nas twoje doświadczenie w serwisach urządzeń elektrycznych oraz mechanicznych;

  • Mile widziane m.in.: umiejętność instalacji systemu Windows 10, umiejętność konfiguracji połączeń sieciowych oraz wiedza o urządzeniach płatniczych i bankomatowych;

  • Oczekujemy od Ciebie otwartości na nowe wyzwania, dobrej organizacji pracy własnej, punktualności oraz gotowości do pracy w terenie;

  • Warunkiem koniecznym jest posiadanie przez Ciebie uprawnień do kierowania pojazdami kategorii B.

To oferujemy

  • Dołączysz do dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmy, w której strukturach będziesz mógł się rozwinąć zawodowo;

  • Będziesz brał bezpośredni udział w rozwijającym się projekcie dotyczącym bankomatów/wpłatomatów;

  • Zapewnimy ci pełne wdrożenie w obowiązki i wsparcie wykwalifikowanego zespołu ekspertów;

  • Ty i twoi bliscy będziecie mieli możliwość skorzystania z pakietu benefitów na preferencyjnych warunkach (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna Allianz, grupowe ubezpieczenie na życie PZU)

  • Wyposażymy cię w laptop, telefon, samochód służbowy abyś mógł realizować swoje zadania;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 916869392