2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Kępno
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik mobilny (Kępno, Ostrzeszów, Wieluń) - B2B, praca dodatkowa

Lokalizacja

Kępno

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Działu Obsługi Klienta terminali płatniczych (POS), bankomatów (ATM) oraz systemów kolejkowych (SKR) poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego kandydata na stanowisko:

Technik Mobilny POS/ATM/SKR.

Teren działania: Kępno, Ostrzeszów, Wieruszów, Wieluń

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń: Będziesz odpowiedzialny za terminową realizację zleceń dotyczących: systemów kolejkowych (SKR), terminali płatniczych (POS) oraz bankomatów (ATM) w terminie uzgodnionym z klientem.

  • Obsługa i serwis urządzeń: Będziesz odpowiedzialny za regularnie/ okresowe przeglądy zainstalowanych urządzeń.

  • Raportowanie: Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonej instalacji, naprawy lub demontażu urządzenia.

  • Szkolenia pracownicze: będziesz przeprowadzał krótki instruktarz/szkolenie wprowadzające w punkcie instalacji urządzenia.

  • Planowanie: będziesz planować swoją pracę – sam wyznaczasz trasę, realizując przydzielone zgłoszenia w ustalonym terminie.

Nasze wymagania:

  • Najważniejsza jest dla nas Twoja praktyczna wiedza o urządzeniach płatniczych i bankomatowych.

  • Mile widziane jest Twoje wcześniejsze doświadczenie w serwisie urządzeń elektrycznych (m.in.: umiejętność instalacji systemu Windows 10, konfiguracji połączeń sieciowych, instalacji alarmów, czy konfiguracji sieci).

  • Oczekujemy od Ciebie inicjatywy, zaangażowania i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Gotowość do zrealizowania zlecenia w trybie 24/7 – tylko w sporadycznych przypadkach.

  • Własny samochód.

Oferujemy:

  • Będziesz odpowiedzialny za wykonanie zleceń serwisowych dotyczących terminali płatniczych (POS), systemów kolejkowych oraz kas fiskalnych.

  • Dołączysz do zespołu techników obsługujących nowy projekt, jakim jest serwis urządzeń ATM (bankomaty/wpłatomaty).

  • Zapewnimy Ci pełne wdrożenie w obowiązki na tym stanowisku.

  • Prace serwisowe będziesz wykonywał niedaleko swojego domu na wyznaczonym terenie.

  • Sam zaplanujesz swoją trasę i kolejność realizowania zleceń.

  • Wyposażymy Cię w telefon, żebyś mógł przyjmować zlecenia serwisowe.

Spróbuj swoich sił i dołącz do naszego Zespołu. Zgłoś się już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 909131251