2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Warszawa
  6. Inżynieria - Bielany
Piotr Kowalski
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik mechatronik

Wynagrodzenie

4 600 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KMP Projekt Sp. z o.o. poszukuje do działu elektrycznego technika mechatronika.

Wymagania:

  • absolwent technikum o kierunku automatyka, mechatronika, elektrotechnika lub pokrewnego,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność.

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w budowie i uruchamianiu przemysłowych układów automatyki,

  • obsługa i serwisowanie układów sterowania instalacji przemysłowych,

  • projektowanie instalacji elektrycznych,

  • prefabrykacja rozdzielnic sterowniczych.

Oferowane warunki:

  • praca w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w godzinach 9-17,

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia (3500-5000 PLN netto),

  • rozliczenie kosztów dojazdów (kilometrówka),

  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne,

  • karta MultiSport,

  • specjalistyczne szkolenia,

  • praca w okolicy Warszawy ze sporadycznymi dalszymi wyjazdami,

  • bardzo dobra atmosfera pracy.

Prosimy o przesłanie CV na adres email wpisując w temacie wiadomości: [TM_05] Imię Nazwisko.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. Nr 133, poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 865302044