2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dąbrowa Górnicza
Dodane 22 maja 2024

Technik Mechanik (5000 - 5500 netto miesięcznie)

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma HR Wise Sp. z o.o. - firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się firmy wspierającej Dział Utrzymania Ruchu w zakładach przemysłowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

TECHNIK MECHANIK (UTRZYMANIE RUCHU)

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • Przeglądy i konserwacja maszyn produkcyjnych

  • Wykonywanie bieżących napraw

  • Wymiana podzespołów i części

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania pracodawcy:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub zawodowe np. mechanik, spawacz

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem i działem UR (również ślusarz, monter)

  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki

  • Zaangażowanie i dokładność w działaniu

  • Doświadczenie w pracach spawalniczych (MMA, TIG) - mile widziane

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Benefity pracownicze (np. dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie mechaniki i utrzymania ruchu - również jako Elektromechanik

  • Praca na jedną zmianę

  • Wynagrodzenie ok. 5000-5500 zł netto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 920149109