2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Nowiny
Zakład betoniarski Dyckerhoff Polska
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik maszyn i urządzeń - Cementownia Nowiny

Lokalizacja

Nowiny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dyckerhoff Polska Sp. z o.o., jako przedsiębiorstwo grupy Buzzi, jest uznanym producentem wysokojakościowych cementów, betonów towarowych i produktów specjalnych, mających zastosowanie w różnych obszarach budownictwa. Grupa Buzzi Unicem z siedzibą we Włoszech, posiada zakłady w 14 krajach i zatrudnia ponad 10 000 pracowników na całym świecie.

Stanowisko: Technik maszyn i urządzeń

Miejsce pracy: Nowiny k/Kielc

Główne obowiązki:

  • Regularne i kompletne obchody mające na celu sprawdzenie przede wszystkim bezpieczeństwa. pracy, bezpieczeństwa maszyn i urządzeń i stanu aktualnego zagadnień związanych z ochroną środowiska.

  • Stwierdzanie i usuwanie lub meldowanie o nieprawidłowościach występujących w obrębie maszyn i urządzeń.

  • Kontrola funkcjonowania poszczególnych podzespołów maszyn i urządzeń.

  • Samodzielne usuwanie usterek w celu zapewnienia dyspozycyjności maszyny.

  • Wykonanie małych przeglądów i konserwacji zgodnie z lista pozytywną.

  • Obsługa suwnic chwytakowych.

  • Prace porządkowe na stanowisku pracy.

  • Przestrzeganie obowiązującego porządku i dyscypliny pracy.

  • Wykonywanie pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami.

  • Optymalne wykorzystanie parametrów technicznych maszyn.

  • Prawidłowa eksploatacja maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne jako elektryk lub mechanik.

  • Znajomość techniki procesów produkcyjnych.

  • Uprawnienia do obsługi suwnic chwytakowych.

  • Wiedza na temat obsługiwanych urządzeń produkcyjnych.

  • Sumienność i dokładność, zdolność analizy wyników, wyciągania właściwych wniosków, podejmowania i wdrażania niezbędnych działań.

  • Nastawienie na cel i osiąganie wymiernych wyników.

  • Duża elastyczność i gotowość do pracy.  Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy.

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów.

  • Fundusz socjalny: "wczasy pod gruszą", bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • Pracę w miejscu, w którym dbamy o bezpieczeństwo.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dalsze informacje o Dyckerhoff Polska sp. z o.o. można znaleźć na stronie: www.dyckerhoff.pl

Lokalizacja

Nowiny,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Nowiny
ID: 909583393