2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Ursynów
Dry-Home
Dodane 22 kwietnia 2024

Technik Likwidacji Szkód - bez doświadczenia

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Jeśli szukasz pracy:

  • W której żaden dzień nie wygląda tak samo,

  • Gdzie będziesz codziennie realnie pomagał ludziom w kłopocie,

  • Na ciekawym rynku (usuwanie skutków szkód),

  • Pozwalającej poznać ciekawe aspekty rzadko spotykanych życiowych sytuacji,

  • W firmie o swobodnej atmosferze,

  • Gdzie każdy pracownik ma wpływ na pracę swoją i innych.

Zapraszamy!

Twój zakres obowiązków:

  • Pomoc technikom w wykonywanych zleceniach.

  • Nauka (szkolenia wewnętrzne) i dążenie do samodzielności w wykonywanych pracach.

  • Prowadzenie samochodów służbowych (busy, do 3,5T).

  • Wykonywanie drobnych prac budowlanych jak odwierty lub skucie płytek.

  • Pomoc technikom przy pracach przeglądowych i pomiarach na dachach płaskich.

  • Wykonywanie dokumentacji z prac (na szablonach dokumentów).

  • Prace zlecone w siedzibie firmy (pomoc magazynierowi, konserwacja urządzań).

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Chęć niesienia pomocy Klientom - po zalaniu czy pożarze.

  • Zmysł techniczny.

  • Okazjonalnej dyspozycyjności do wyjazdów na krajowe delegacje (najczęściej poniżej 3 nocy po za domem).

  • Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania poprawnych wniosków.

  • Chęć nauki.

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

  • Pozytywne nastawienie do ludzi.

  • Wysoka komunikatywność w języku polskim i kultura osobista.

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów.

  • Uczciwość.

  • Doświadczenie (prace budowlane, dekarskie, wykończenia) mile widziane.

  • Mile widziana obsługa komputera i MS Excel.

To oferujemy:

  • Stabilne warunki wynagrodzenia.

  • Szkolenia i kursy wewnętrzne z ciekawych dziedzin "budowlanych".

  • Narzędzia pracy: samochód, mierniki, telefon.

  • Pakiet Lux Med po okresie próbnym.

  • Spotkania integracyjne.

  • W biurze: wspaniałą kawę i herbatę.

  • Pracę na podstawie umowy o pracę/ B2B.

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów (po okresie próbnym).

  • 26 dni urlopu nie zależnie od stażu pracy + 4 dni dodatkowe.

  • Możliwość wzrostu i rozwoju.

  • Praca w firmie o rodzinnej atmosferze.

Prosimy o kontakt w godzinach 8-18.

O nas:

Precision Service Group działa od 2006 roku. Specjalizujemy się w usuwaniu skutków zalania lub wilgoci. Lokalizujemy przecieki, osuszamy mury, dachy, garaże oraz rozwiązujemy problemy naszych Klientów. Pracujemy zarówno z klientem indywidulanym, korporacyjnym i Ubezpieczycielami. Firma pracuje w oparciu o filozofię customer experience.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 729331908