2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Wola
Dodane 19 kwietnia 2024

Technik / Konserwator instalacji budynkowych

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obowiązki

  •         wykonywanie przeglądów prewencyjnych i napraw instalacji budynkowych

  •         dbanie o instalację i urządzenia zainstalowane na obiekcie

  •         zabezpieczanie bieżących awarii i usterek

  •         prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej

Oczekiwania

  •         doświadczenie techniczne na podobnym stanowisku

  •         sumienność i samodzielność

  •         odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  •         zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  •         wysoka kultura osobista

  •         prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  •         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  •         dogodną i dopasowaną lokalizację miejsca pracy

  •         szkolenia wdrażające na stanowisko pracy

  •         atrakcyjne wynagrodzenie

  •         pracę w zespole zapewniającym sobie wzajemne wsparcie i pomoc

  •         pełne wyposażenie w profesjonalne ubrania i niezbędne narzędzia pracy

  •         szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  •         wdrażanie nowych ciekawych rozwiązań technicznych

  •         pracę w przyjaznej atmosferze

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 912877298