2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubelskie
  5. Sprzątanie - Lublin
Dodane 24 kwietnia 2024

Technik-Kierowca

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas

Firma 3N Solutions specjalizuje się w kompleksowej konserwacji urządzeń elektrycznych oraz czyszczeniu przestrzeni produkcyjnych. Kładziemy nacisk na jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Oferujemy kompleksowe usługi. Jesteśmy na rynku od 10 lat i nieustannie się rozwijamy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Nasze usługi obejmują:

- Przeglądy urządzeń elektroenergetycznych

- Prace pod napięciem do 30kV

- Konserwacja suchymi gazami

- Zabezpieczenia antykorozyjne

- Czyszczenie przemysłowe (hydrodynamika, odkurzanie, laser, wentylacja, ultradźwięki, płukanie)

- Usuwanie skutków incydentów pożarowych

- Pomiary elektryczne

- Laboratorium badania sprzętu BHP

- Ładowarki

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:  Kierowca/Technik Realizacji

Praca w delegacji na terenie Polski, Niemiec, Czech.

Obowiązki:

  • Przewóz firmowych samochodów ciężarowych do wyznaczonych lokalizacji

  • Ochrona powierzonego ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub zaginięciem

  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej i jej rozliczenie po zakończeniu operacji transportowej

  • Realizacja usług konserwacji szaf sterowniczych, urządzeń przemysłowych, czyszczenia wysokociśnieniowe oraz prac antykorozyjnych

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierowcy.

  • Prawo jazdy kategorii C

  • Gotowość do pracy w delegacji

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność samodzielnego realizowania zadań

  • Punktualność, dobra organizacja pracy

  • Kultura osobista oraz dbałość o jakość pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii C+E

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie : 5 000 - 10 000 zł netto (w zależności od liczby przepracowanych godzin i doświadczenia).

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie.

  • Pracę w delegacji z pełnym wyżywieniem, zakwaterowaniem na czas realizacji oraz transportem.

  • Przygotowanie i wdrożenie do pracy w miłej atmosferze wśród kompetentnych i doświadczonych pracowników.

  • Możliwość nauki oraz rozwoju osobistego (szkolenia, proces certyfikacji)

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów

  • Narzędzia do pracy z możliwością do prywatnego użytku (telefon)

  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz opieki medycznej PZU Zdrowie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 910841444