2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Nowy Konik
Dodane 11 czerwca 2024

Technik Informatyk w Dziale Utrzymania

Lokalizacja

Nowy Konik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • konfiguracja urządzeń IT,

  • konfiguracja sieci wewnątrz firmy oraz na urządzeniach zewnętrznych,

  • pomoc klientowi w konfiguracji sieci,

  • konfiguracja, monitoring oraz serwis sieci na potrzeby klientów,

  • serwis urządzeń,

  • wgrywanie oprogramowania na urządzenia,

  • instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi,

  • rozwiązywanie problemów napływających do działu,

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów z funkcjonowaniem urządzeń u klienta,

  • tworzeniem dokumentacji technicznej wdrażanych rozwiązań,

  • prowadzenie monitoringu systemów IT,

  • monitoring funkcjonowania urządzeń u klienta,

  • dokumentowanie wykonanych modyfikacji w systemach,

  • tworzenie, projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,

  • wyjazdy do klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości systemów Linux/Unix,

  • doświadczenia w konfigurowaniu i eksploatacji sieci LAN, WLAN, VPN,

  • znajomości zagadnień związanych z administracją serwerów, systemów, aplikacji,

  • znajomości zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP oraz zagadnień switchingu/routingu,

  • wiedzy technicznej umożliwiającej identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem i sieciami komputerowymi,

  • gotowości do wyjazdów służbowych,

  • znajomości języka angielskiego (pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej oraz kontakt z supportem dostawcy),

  • prawa jazdy Kat. B.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1 kV  (eksploatacja).

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • stabilna praca w miłej atmosferze,

  • szkolenia,

  • poznanie nowoczesnych technologii informatycznych,

  • karta multisport,

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie na życie,

  • bezpłatny parking.

Lokalizacja

Nowy Konik,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Konik
ID: 919820600