2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Śląskie
  6. Wsparcie techniczne - Pyrzowice
Dodane 02 kwietnia 2024

Technik informatyk

Lokalizacja

Pyrzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dołącz do Naszego Zespołu jako Technik Informatyk w AMW Nawrot s.k. – Twoja Szansa na Rozwój w Branży Tekstyliów!

AMW Nawrot sp.k., uznany lider na polskim rynku tekstyliów, otwiera swoje drzwi dla nowego talentu! Poszukujemy osoby na stanowisko Technik Informatyk, gotowej do podjęcia stacjonarnej pracy pełnej wyzwań i możliwości rozwoju w naszej siedzibie w Pyrzowicach (ul. Ułanów 1).

Jeśli technologia to Twoja pasja i chcesz mieć realny wpływ na sukces naszej firmy, to jesteś osobą, której szukamy!

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Projektowanie programów do maszyn sterowanych za pomocą autorskiego oprogramowania.

  • Efektywne rozwiązywanie problemów technicznych związanych z komputerami, drukarkami oraz oprogramowaniem biurowym, zapewniając płynność pracy naszego zespołu.

Czego oczekujemy:

  • podstawowej znajomości oprogramowania CAD 2D – Twoje umiejętności pomogą nam tworzyć lepsze produkty,

  • zdolności do szybkiego rozwiązywania problemów technicznych oraz znajomości pakietu Microsoft Office,

  • otwartości na naukę, komunikatywności oraz umiejętności logicznego myślenia. Cenimy cierpliwość, odpowiedzialność i dobrą organizację pracy.

Co oferujemy:

  • Możliwość przyuczenia i zaznajomienia się z unikalnymi programami oraz systemami, które są naszym codziennym narzędziem pracy,

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania zadań,

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku tekstyliów,

  • Stabilne zatrudnienie, które pozwoli Ci rozwijać się zawodowo

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i wspólnie tworzyć przyszłość branży tekstyliów, nie zwlekaj! Czekamy na Twoje CV lub kontakt osobisty. Zastrzegamy sobie prawo do nieodpowiadania na pytania zadawane drogą elektroniczną.

Dołącz do AMW Nawrot sp.k. i rozpocznij swoją karierę już dziś!

Administratorem Twoich danych osobowych jest AMW Nawrot spółka jawna, ul. Ułanów 1, 42-625 Pyrzowice, tel.: +48 32 284 50 17, e-mail: amw[at]amw.pl, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000893486, NIP: 645***87, REGON: 278039825. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody i w zakresie wyznaczanym przez Kodeks pracy. Twoje dane osobowe będą udostępniane podmiotom świadczącym usługi informatyczne na rzecz spółki, które będą ich odbiorcami, ale nie będą przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, ale bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem, dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania Twojej osoby. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz się skontaktować z Koordynatorem do spraw Ochrony Danych Osobowych w spółce, pisząc na adres: odo[at]amw.pl

Lokalizacja

Pyrzowice,

Śląskie

Śląskie, Pyrzowice
ID: 908879296