2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Dolnośląskie
  6. Farmacja - Wrocław
  7. Farmacja - Śródmieście
Rekrutacja
Dodane 25 kwietnia 2024

Technik farmaceutyczny - Wrocław - Śródmieście

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Apteka Społeczna na Sępa-Szarzyńskiego we Wrocławiu zatrudni

TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO

Zakres obowiązków:

  • obsługa pacjenta zgodnie ze standardami firmy

  • kontrola i realizacja recept

  • wykonywanie leków recepturowych

  • monitorowanie terminu ważności i dostępności preparatów w magazynie

Oczekujemy:

  • wykształcenia farmaceutycznego

  • otwartości na pacjenta i chęci pomocy

  • orientacji na osiąganie postawionych celów

  • zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • znajomości programu Kamsoft

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej, pozycji na rynku w oparciu o najwyższe standardy,

  • atrakcyjny system finansowy (podstawa i premia),

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pakiet benefitów (w tym kartę MultiSport, bilety do kina, karty podarunkowe do wybranych sklepów),

  • ZFŚS (dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, premie świąteczne)

  • nagrody jubileuszowe

  • pakiet MultiLife a w nim m.in.: naukę języków obcych, ebooki i audiobooki, konsultacje z trenerem, dietetykiem i psychologiem, badania profilaktyczne

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez "Wyślij wiadomość", co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Nowa Farmacja Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Grupa Nowa Farmacja Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku (15-399), ul. Transportowa 20; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z wskazanym powyżej administratorem danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 877651238