2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Lubelskie
  6. Farmacja - Stanin
Dodane 03 kwietnia 2024

Technik farmaceutyczny (możliwy staż)

Lokalizacja

Stanin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Apteka Prywatna w Staninie zatrudni

TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO

Zakres obowiązków:

  • obsługa pacjenta zgodnie ze standardami firmy

  • realizacja recept i wniosków na środki pomocnicze

  • dbanie o ekspozycję

  • monitorowanie terminu ważności i dostępności preparatów w magazynie

Oczekujemy:

  • wykształcenia farmaceutycznego (przyjmujemy stażystów)

  • otwartości na pacjenta i chęci pomocy

  • orientacji na osiąganie postawionych celów

  • zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • znajomości programu Kamsoft

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę (możliwe inne formy i części etatu)

  • atrakcyjny system finansowy (podstawa i premia),

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Lokalizacja

Stanin,

Lubelskie

Lubelskie, Stanin
ID: 909218349