2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Łódzkie
  6. Farmacja - Skierniewice
HR Instytut
Dodane 29 kwietnia 2024

technik farmaceutyczny magister farmacji

Wynagrodzenie

5 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Dla naszego klienta- sieci Aptek: zatrudnimy:

-technika farmaceutycznego

-magistra farmacji

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa pacjentów i Sprzedaż leków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie farmaceutyczne

  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Samodzielność i skuteczność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • wynagrodzenie podstawowe uzależnione od stażu pracy + wysoka premia

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Rozwinięta opieka farmaceutyczna

  • Przyjazna atmosfera

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HR Instytut Katarzyna Jasińska z siedzibą w: Toszecka 101/217, 44-117 Gliwice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro{małpa}hr-instytut.pl.-

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 911926799