2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Dolnośląskie
  6. Farmacja - Jelcz-Laskowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Technik Farmaceutyczny - Jelcz-Laskowice

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

APTEKA "POD BIAŁYM ORŁEM" ul.Bożka 11 Jelcz-Laskowice

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku Technika Farmaceutycznego.

O nas

"Apteka Pod Białym Orłem" to firma rodzinna, prowadzona prze dwa pokolenia farmaceutów, funkcjonująca na lokalnym rynku od ponad trzydziestu lat. Do naszego zespołu poszukujemy pozytywnej, energicznej osoby lubiącej swoją pracę i kontakt z ludźmi.

Zakres obowiązków:

·  Profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów

·   Wydawanie produktów leczniczych

·  Wykonywanie leków recepturowych

·  Przyjmowanie dostaw, kontrola ilościowa, wprowadzenie towaru na stan

·  Rozmieszczenie preparatów w magazynie i ekspedycji

·  Monitorowanie stanów magazynowych oraz terminów ważności preparatów

·  Obsługa systemu Kamsoft

Wymagania:

·  ukończone dwuletnie policealne studium farmacji

·  pozytywnie zaliczony egzamin zawodowy

·  odbyty dwu letni staż zawodowy w aptece ogólnodostępnej

·  komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków

· umiejętność budowania relacji z pacjentami, empatia

·  gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

·  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę

·  atrakcyjny system premiowy

·  praca w przyjaznej atmosferze

· elastyczny grafik

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kontakt telefoniczny lub wysyłając CV za pomocą opcji "Wyślij wiadomość", co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apteka "Pod Białym Orłem" sp.j. mgr Maria Kukurowska i s-ka na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Apteka "Pod Białym Orłem" sp. j. z siedzibą w Jelczu-Laskowicach przy ul.Bożka 11. Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania poprzez wysyłanie odpowiedniej informacji.

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 871739884