2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Praga-Południe
Dodane 12 kwietnia 2024

Technik eventowy, IT - branża rental

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma WEBdev jest obecna w branży IT oraz Eventowej od 2003 roku. Oprócz obsługi projektów informatycznych dla czołowych firm w Polsce oraz zagranicą zajmujemy się również wynajmem i obsługą sprzętu multimedialnego pod marką wypozyczenia.com oraz obsługą eventów pod marką myEvent.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko technik eventowy / technik informatyk przy realizacji zleceń w wyżej wymienionych markach.

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • Przygotowywanie i kompletowanie wypożyczanego sprzętu

  • Montaż i demontaż oraz transport sprzętu multimedialnego i IT na terenie Polski (laptopy, telewizory, tablety, nagłośnienie itp.)

  • Samodzielna obsługa eventów jako wsparcie techniczne i kontakt z niektórymi klientami zarówno telefoniczny, mailowy jak i na miejscu wydarzenia

  • Dbałość o stan techniczny sprzętu, mienie firmowe i porządek w magazynie

Czego wymagamy:

  • Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

  • Dyspozycyjności i punktualności

  • Chęci do pracy oraz dynamizmu w działaniu

  • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności oraz terminowego i sumiennego wykonywania powierzonych zadań

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość konfiguracji systemów Windows oraz urządzeń peryferyjnych, znajomość sprzętu eventowego (głównie z zakresu IT) oraz konfiguracji urządzeń sieciowych

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Co dajemy:

  • Okres próbny (umowa zlecenia, B2B) - po okresie próbnym możliwość podpisania umowy o pracę

  • Dodatkowo płatne weekendy

  • Pracę w swobodnej atmosferze

  • Urozmaicony zakres zadań

  • Możliwość poszerzania wiedzy technicznej z różnych działów firmy

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

W celu przetwarzania Twoich danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych - RODO), prosimy o następujący dopisek do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez WEBdev sp. z o. o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 911300800