2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szczecin
  6. Pozostałe oferty pracy - Centrum
Dodane 04 kwietnia 2024

Technik eventowy

Wynagrodzenie

5 400 - 14 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma For Event, zajmująca się szeroko pojętą organizacją oraz obsługą techniczną wydarzeń, poszukuje osoby na stanowisko technika eventowego.

Zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja i obsługa sprzętu eventowego, multimedialnego i scenicznego, w tym namiotów, ekranów LED, monitorów, projektorów, oświetlenia, nagłośnienia i konstrukcji scenicznych.

  • Praca w zmiennych godzinach, często poza standardowym harmonogramem pracy, w tym w weekendy

  • Praca w magazynie, prowadzenie prostych prac serwisowych oraz regularnych przeglądów technicznych sprzętu.

Wymagania

  • Zainteresowanie branżą eventową i chęć do nauki.

  • Pełna sprawność i gotowość do pracy fizycznej.

  • Praktyczna wiedza z zakresu obsługi komputerów.

  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność w adaptacji do dynamicznie zmieniających się warunków.

  • Inicjatywa oraz wysokie zaangażowanie, gotowość do pracy w nieregularnych godzinach i do podróży służbowych.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży eventowej.

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz płatne wszystkie dodatkowe godziny i premie.

  • Umowę o pracę na cały etat lub B2B.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i zdobywanie nowych umiejętności.

  • Pracę w dynamicznym zespole przy realizacji wydarzeń.

  • Perspektywę podwyżek wraz z rozwojem kompetencji i zaangażowaniem w pracę.

Zapraszamy do aplikowania!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 909463735