2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Warszawa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Wola
Dodane 09 kwietnia 2024

Technik elektronik w branży elektromobilności

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwany pracownik na stanowisko technika serwisu oraz biura projektowego.

Zakres obowiązków:

  • diagnoza i regeneracja akumulatorów do elektronarzędzi, elektrycznych rowerów i hulajnóg,

  • produkcja dedykowanych akumulatorów o zadanych / wysokich parametrach do monster e-bike-ów, motocykli, buggy, quadów i innych czterokołowych pojazdów,

  • przeglądy oraz serwis pojazdów elektrycznych: hulajnóg, rowerów, deskorolek, monster e-bikeów, motocykli i pojazdów 4-kołowych,

  • kontrola jakości wykonywanych zleceń,

  • bieżąca współpraca z dostawcami ogniw oraz pozostałych podzespołów elektrycznych układów napędowych,

  • nadzór logistyczny nad zamówionymi komponentami.

Nasze wymagania:

  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • wysoka organizacja pracy,

  • teoretyczna i praktyczna wiedza techniczna z zakresu elektroniki i elektromechaniki,

  • praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami mechanicznymi, elektrycznymi, produkcyjnymi,

  • sprawność manualna i fizyczna,

  • otwartość na nową wiedzę i chęć nauki.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP 1 kV,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • doświadczenie techniczne/inżynierskie (elektronika, elektryka, mechatronika),

  • wiedza w zakresie budowy motocykli, rowerów, samochodów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stałe wynagrodzenie,

  • stałe godziny pracy pon-pt,

  • nieodpłatne szkolenia w zakresie projektowania, prototypowania i budowy elektrycznych układów napędowych,

  • dla chętnych oferujemy darmowe szkolenia z obsługi oprogramowania inżynierskiego oraz przygotowywania detali pod obróbkę maszynami numerycznymi CNC, laser itp.,

  • pracę w bardzo przyjaznej atmosferze i zróżnicowanym wiekowo zespole posiadającym wysokie kompetencje w wielu obszarach: inżynieria, elektronika, programowanie, materiałoznawstwo, kampanie marketingowe / digital, sprzedaż, obsługa klienta, e-commerce, logistyka i wiele innych,

  • pracę w dobrze skomunikowanej części Warszawy tuż przy stacji metra.

Oferujemy możliwość realizacji praktyk studenckich / zawodowych do szkół wyższych oraz średnich!

Doświadczenie na powyższych polach wymagań i obowiązków nie jest konieczne. Chętnych do pracy jesteśmy w stanie przeszkolić na oferowane stanowisko.

Firma Perun Electric zrzesza inżynierów, stypendystów z Politechniki Warszawskiej oraz techników, jako zespół zajmujemy się min. projektowaniem i budową najbardziej zaawansowanych akumulatorów o pojemnościach nawet powyżej 100 Ah, które muszą wytrzymywać ekstremalne przeciążenia wynikające z długotrwałego użytkowania w najcięższym terenie i warunkach atmosferycznych. Projektujemy, prototypujemy i budujemy pojazdy z naszymi autorskimi napędami elektrycznymi przeznaczone dla zawodników jaki i najbardziej wymagających pasjonatów zarówno jednośladów jak i czterokołowców!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 850854281