2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bydgoszcz
Monika
Dodane 12 czerwca 2024

Technik elektronik, operator linii SMD

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LEDING. EU to prężnie rozwijająca się firma w branży nowoczesnego i energooszczędnego oświetlenia LED. Jesteśmy producentem, który kompleksowo obsługuje potrzeby świetlne naszych kontrahentów.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko TECHNIK ELEKTRONIK- operator linii SMD.

Opis stanowiska:

  • Obsługa linii produkcji płytek SMD

  • Naprawa, diagnostyka i serwis urządzeń oświetleniowych

  • Montaż urządzeń elektronicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie elektroniczne lub elektryczne

  • Zainteresowanie urządzeniami elektronicznymi lub automatycznymi

  • Zdolności manualne

  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy oraz gotowość do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji.

  • Sumienność i dokładność

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne zarobki

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Kontakt z nowymi technologiami

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm. )

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 764193921