2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubuskie
  5. Montaż i serwis - Żary
Paulina Gronek
Dodane 27 maja 2024

technik elektronik

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukasz pracy na 1 zmianę oraz cenisz sobie czas wolny w weekend?

Potrafisz lutować i znasz się na serwisie urządzeń elektronicznych?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na bezpośrednie zatrudnienie do naszego Klienta
  • pracę jednozmianową od 7:50 do 15:50
  • wolne weekendy
  • możliwość awansu i rozwoju wewnętrznego oraz zdobycia uprawnień w firmie

zadania

  • wymiana i naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • wymiana uszkodzonych podzespołów
  • lutowanie THT
  • obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych (multimetr)
  • rozkręcanie/skręcanie sprzętów przy użyciu śrubokrętów oraz wkrętarek
  • czyszczenie elementów przy użyciu substancji chemicznych
  • malowanie
  • praca przy komputerze

oczekujemy

  • podstawowej wiedzy z zakresu napraw mechanicznych, znajomość podstaw elektroniki i komponentów elektronicznych
  • wykształcenia kierunkowego lub doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi komputera
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • mile widziana umiejętność obsługi oscyloskopu/BGA
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • zaangażowania, chęci do rozwoju oraz do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 918140936