2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódzkie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódź
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Bałuty
Dodane 16 kwietnia 2024

Technik elektoradiolog - Pracownia RM/TK ŁÓDŹ

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

wizjaMED to sieć pracowni diagnostyki obrazowej w całej Polsce specjalizujących się w badaniach tomografem komputerowym i rezonansem magnetycznym.

Nowoczesny sprzęt, wyspecjalizowana kadra, dużo empatii, pozytywnego podejścia i ciągły rozwój – wyznaczamy zupełnie nowe standardy opieki medycznej w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Poszukujemy osoby do zatrudnienia na stanowisku:

TECHNIK ELEKTRORADIOLOG

Forma zatrudnienia: umowa zlecenia / umowa kontraktowa

Miejsce zatrudnienia:

Pracownie Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej

w Łodzi

Zakres zadań:

  • wykonywanie badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym
  • współpraca z personelem medycznym (lekarz, pielęgniarka, rejestratorka)

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – technik elektroradiolog (lub wyższe z zakresu elektroradiologii),
  • kurs ochrony radiologicznej
  • doświadczenie w wykonywaniu badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym

(preferujemy osoby z doświadczeniem w pracy na sprzęcie Siemens Magnetom Essenza, Siemens Magnetom Aera, GE Optima CT660, GE BrightSpeed Elite)

  • dobre samopoczucie przy pracy w zespole
  • zaangażowanie i dyspozycyjność

Zapewniamy:

  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w rozwijającej się firmie, o wysokim standardzie,
  • możliwość korzystania ze zniżek pracowniczych oraz karty sportowej.

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX.pl

Podczas procesu rekrutacji będziemy kontaktować się indywidualnie z wybranymi osobami.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 751840848