2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Rawa Mazowiecka
Dodane 22 maja 2024

Technik Działu Utrzymania Ruchu Elektryk/Mechanik/Automatyk

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Private Label Tissue - nowoczesna, polska fabryka artykułów z papieru, z siedzibą w Rawie Mazowieckiej przy ul. Mszczonowskiej 36 zatrudni na stanowisko:

TECHNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków:

• zapewnienie sprawności technicznej, ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

• wykonywanie przeglądów prewencyjnych

• diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii mechanicznych i elektrycznych

• współpraca z innymi działami produkcyjnymi i technicznymi

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane kierunki: mechanik, elektryk, mechatronik, automatyk)

• znajomość budowy i zasad działania maszyn

• umiejętność czytania schematów

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

• mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

• system premii oraz dodatek do dyżurów

• stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• pracę w stabilnej i renomowanej firmie

• rozwój zawodowy i zdobywanie kolejnych doświadczeń

• program poleceń pracowniczych "Nagradzanie za polecanie"

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, prześlij swoje CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w aplikacji:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 868366771