2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Mława
Dodane Dzisiaj o 12:40

Technik Działu Produkcji Płyt Głównych

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LG Electronics to światowy lider innowacyjnych technologii w branży elektroniki użytkowej. Produkty za znakiem LG cieszą się opinią sprzętu o doskonalej jakości, trwałości i parametrach technicznych. Obecnie koncern posiada swoją sieć badawczą, produkcyjną, marketingową oraz dystrybucyjną na całym świecie zatrudniając ponad 72 000 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • -naprawa, konserwacja i serwis maszyn oraz urządzeń

  • -instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn i urządzeń

  • -przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących, średnich i głównych maszyn oraz urządzeń

  • -ocena stanu technicznego maszyn i urządzeń z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego

  • -kontrola i regulacja maszyn po naprawach

  • -prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • -wykształcenie średnie techniczne (informatyka, elektronika, mechanika, elektryka, mechatronika)

  • -dobra znajomość pakietu MS Office

  • -umiejętności analizowania problemów i znajdowania rozwiązań

  • -podstawowa znajomość języka angielskiego

Praca na 3 zmiany

Oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy naszym Pracownikom:

• Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę

• Prywatną opiekę medyczną

• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych obejmujący: - dofinansowanie do usług o charakterze rekreacyjno sportowym (Karty MultiSport) - dodatkowe świadczenia w okresach świątecznych

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 834550168