2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Częstochowa
  7. Utrzymanie ruchu - Wyczerpy - Aniołów
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik ds. utrzymania ruchu w warsztacie mechanicznym

Lokalizacja

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stoelzle Częstochowa to największy z zakładów należących do Stoelzle Glass Group i jeden z liderów zatrudnienia w Częstochowie. Firma w oparciu o nowoczesne technologie dostarcza na rynek najwyższej jakości, prestiżowe opakowania szklane dla największych światowych marek z branży: spirytusowej, farmaceutycznej i spożywczej.

Aktualnie, do Warsztatu Mechanicznego (Dział Produkcji) poszukujemy pracownika na stanowisko: TECHNIK ds. UTRZYMANIA RUCHU

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad powierzonymi automatami szklarskimi oraz podzespołami i urządzeniami współpracującymi,

  • planowanie napraw i wymian konserwacyjnych powierzonych automatów,

  • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne, wg obowiązując procedur, TPM,

  • analiza przyczyn awarii maszyn i koordynowanie akcji naprawczych,

  • dbałość o optymalizacje i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, związane z pracę mechanika, elektromechanika maszyn,

  • znajomość rysunku technicznego oraz urządzeń pomiarowych,

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze MAG,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi żurawi stacjonarnych,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B,

  • znajomość pneumatyki i hydrauliki,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, zmysł techniczny, kreatywność,

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w Stoelzle na umowę o pracę na pełny etat,

  • liczne benefity, m.in.:

    • dofinansowanie zajęć sportowych,

    • prywatna opieka medyczna,

    • dofinansowanie szkoleń i kursów,

    • preferencyjne pożyczki,

    • nagrody jubileuszowe,

    • dofinansowanie do wypoczynku,

    • program rekomendacji pracowników,

    • możliwość uzyskania uprawnień,

    • pikniki rodzinne.

  • pracę z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w obszarze produkcji i dekoracji szkła,

  • wysoka kultura pracy (lean, BHP)

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV, wraz z klauzulą RODO, zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym, zgodnie z Art. 13 RODO, dostępna jest na naszej stronie internetowej: www.stoelzle.com/stc/

Administratorem danych osobowych jest STOELZLE CZĘSTOCHOWA Sp. z o.o., 42-209 Częstochowa, ul. Warszawska 347, tel.34 3604500, NIP 57********-36. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych z którym możesz się skontaktować.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów
ID: 911268057