2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Polesie
HorizonJobs
Dodane 29 kwietnia 2024

Technik ds. Utrzymania Ruchu Praca od Zaraz Atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U PRACODAWCY BEZ POŚREDNIKÓW!

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce!

Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy: Technika w dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Jędrzejowska 43a

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę!

Twoi koledzy już tu są. A jeśli nie, to poznasz nowych!

Zapewnimy Ci:

  • opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy

  • premię frekwencyjną i uznaniową/wydajnościową

  • dofinansowanie do obiadów (dwa dania: wersja mięsna i wegetariańska)premie za polecenia pracownicze

  • darmowe dojazdy na terenie Łodzi

  • możliwość awansu

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych

Twoje zadania:

  • prace remontowo-naprawcze związane z technicznym utrzymaniem obiektu

  • wykonywanie przeglądów instalacji oraz raportowanie stanu technicznego i elektrycznego obiektu, bram i doków

  • usuwanie usterek elektrycznych (w systemach regałowych i również antresoli – praca na wysokości)

  • wykonywanie przyłączy elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i wentylacyjnych

  • nadzorowanie stanu sprawności instalacji w budynku oraz na terenie należącym do obiektu

Od Ciebie oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B.

  • mile widziane uprawnień SEP (od 1KVdo 15 kV)

  • doświadczenia w obsłudze technicznej nieruchomości, w szczególności pod kątem elektrycznym

  • odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone obowiązki

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących w firmie

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 911969353