2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Mszczonów
Dodane 14 czerwca 2024

Technik ds. Utrzymania Obiektu (K/M)

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas

Firma FIEGE od ponad150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku, ze zmotywowanymi zespołami

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa techniczna obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych (instalacje: elektryczne, wentylacyjne, klimatyzacyjne, sanitarne, chłodnicze, systemy ppoż., CCTV)

  • Realizacja planu przeglądów zgodnie z obowiązującym harmonogramem i potrzebami jednostki

  • Utrzymywanie kontaktu i współpraca z serwisami i usługodawcami w zakresie technicznej obsługi obiektu

  • Nadzór nad umowami serwisowymi (analiza oraz optymalizacja kosztów związanych z dostarczaniem mediów i eksploatacją budynku)

  • Tworzenie założeń i pozyskiwanie ofert na usługi utrzymania technicznego obiektu

  • Analiza kosztów generowanych przez budynki(media/serwisy/zakupy techniczne)

  • Prowadzenie książki obiektu budowlanego

  • Zarządzanie serwisem floty wózków widłowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w magazynowaniu/produkcji)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • Doświadczenie w zarządzaniu współpracą z serwisami zewnętrznymi

  • Zdolności analityczne i dobra znajomość pakietu Ms Office

  • Komunikatywność, otwartość

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowanie do wypoczynku)

  • Możliwość rozwoju zadowowego (Akademia Rozwoju FIEGE, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 896988878