2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Marcin Malinowski
Dodane Dzisiaj o 11:04

Technik ds. systemów zabezpieczeń

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja urządzeń instalacyjnych

  • opracowywanie dokumentacji technicznej dla instalacji alarmowych SSWiN, telewizji przemysłowej CCTV i SCADA

  • wykonywanie instalacji kablowej na podstawie dokumentacji technicznej

  • montowanie i podłączanie urządzeń do instalacji kablowej

  • lokalizowanie i usuwanie usterek w systemach alarmowych SSWiN, telewizji przemysłowej CCTV i SCADA

  • programowanie systemów alarmowych SSWiN, telewizji przemysłowej CCTV i SCADA

  • nadzorowanie wykonywanych przez firmy zewnętrzne prac związanych z instalacją SSWiN, CCTV i SCADA

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie i wykonywanie innych prac zleconych przez kierownika działu

Nasze wymagania

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku instalatora / montera systemów niskoprądowych lub podobnym

  • umiejętności techniczne w tym umiejętności czytania dokumentacji techniczno-ruchowej

  • wykształcenie techniczne lub pokrewne

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność tworzenia raportów oraz prezentacji

  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę

  • Kartę Multisport

ID Energy Group jest firmą o międzynarodowym charakterze z siedzibą w Hiszpanii. Głównymi obszarami działalności Spółki jest projektowanie, budowanie, uruchamianie instalacji fotowoltaicznych i biogazowych wraz z kompleksową ich obsługą i utrzymaniem.ID Energy Group jest Generalnym Wykonawcą oraz Inwestorem, który od 2018 roku wybudował na terenie Polski +200 MWp elektrowni PV. W roku 2024 zrealizowane zostaną kolejne inwestycje fotowoltaiczne i biogazowe.Poza wyspecjalizowaną kadrą zarządzającą i techniczną, Spółka posiada własny dział projektowy, samodzielnie wykonuje pomiary i uruchomienia, oraz oferuje usługi utrzymania ruchu zarówno dla własnych inwestycji jak i dla podmiotów trzecich.ID Energy Group posiada oddziały na terenie Hiszpanii, Węgier, Włoch, Serbii, Rumunii oraz Chorwacji.Zapraszamy do kontaktu, www.idenergy.group

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 918210799