2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Łódzkie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Łódź
  7. Pozostałe w Zdrowie - Polesie
Dodane 02 kwietnia 2024

Technik Dentystyczny - Łódź Polesie

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Laboratorium zatrudni technika dentystycznego z wykształceniem kierunkowym oraz doświadczeniem w zawodzie i znajomością podstaw systemu CAD/CAM oraz z podstawową wiedzą na temat komponentów implantologicznych.

Zakres obowiązków :

Projektowanie oraz obróbka analogowa struktur na metalu + projektowanie oraz obróbka struktur CAD CAM (metal, cyrkon, e.max itp.) Poszukujemy osoby z doświadczeniem na dział wykonywania metalu, protez szkieletowych oraz struktur szkieletowych . Wykonujemy szkielety metodą tradycyjną jak również projektujemy cyfrowo i drukujemy w technice 3D.

Wymagamy :

*  doświadczenia i umiejętności samodzielnej pracy na stanowisku

*    umiejętności pracy w środowisku Exocad

*    znajomości zasady odbudowy funkcjonalnej i estetycznej

*   umiejętności pracy w zespole

*    umiejętności organizacji pracy i zdolności komunikacyjnych

*   zaangażowania w pracę zespołu

Co oferujemy :

*  stabilne warunki pracy w uznanym na rynku laboratorium protetycznym w doświadczonym i przyjaznym zespole

*  rozwój z zakresu cyfrowej protetyki

* praca stacjonarna-miejsce - Łódź (dzielnica Polesie)

   praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 lub 9:00 - 17:00

* pełny etat / umowa o pracę

* pakiet Benefit Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy.

Prosimy o dołączenie podstawy prawnej:

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 908948898