2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Dąbie
Dodane 30 kwietnia 2024

Technik automatyk

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Spółka Meramont Automatyka z siedzibą w Szczecinie, specjalizująca się w produkcji oraz obsłudze systemów do sterowania procesami przemysłowym, głównie w branży morskiej, instalowanymi na jednostkach pływających, poszukuje osoby na stanowisko:

 MONTER ELEMENTÓW AUTOMATYKI / TECHNIK AUTOMATYK

 Opis stanowiska:

  • montaż szaf sterowniczych oraz urządzeń  elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,

  • okazjonalnie prace instalacyjne, naprawcze, przeglądy na statkach lub obiektach przemysłowych,

  • praca w siedzibie firmy, produkcja szaf sterowniczych  – 60% czasu pracy,

  • praca w siedzibie klienta (Niemcy), produkcja szaf sterowniczych oraz  urządzeń hydraulicznych  – 40% czasu pracy.

 Zakres obowiązków:

  • produkcja szaf sterowniczych oraz urządzeń elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych zgodnie z dokumentacją i standardami w siedzibie firmy oraz siedzibie klienta,

  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,

  • dbałość w prowadzeniu dokumentacji i rozliczeń z wyjazdów służbowych.

 Wymagania:

  • praktyka zawodowa w montażu szaf rozdzielczych,

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • zdolność do pracy powyżej 3m,

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej, głównie schematów elektrycznych, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

  •  umiejętność pracy w zespole.

 Mile widziane:

  • praktyka zawodowa na statkach, przemyśle stoczniowym,

  • kwalifikacje na suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczenia w kategorii SII,

  • kwalifikacje na obsługę wózka widłowego w kategorii WJII.

 Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie , pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,

  • interesującą pracę zapewniającą rozwój umiejętności zawodowych,

  • międzynarodowe środowisko pracy.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 913890120