2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Rawa Mazowiecka
Dział HR
Dodane 21 maja 2024

Technik 6S/6S Technician

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Yangtze Optical Fibre and Cable (Poland) Sp. z o. o. (znana również jako „YOFC”) . Jest to pierwsza fabryka w Europie światowego lidera produkcji włókien, perform i kabli światłowodowych. Produkty YOFC trafiają do ponad 70 krajów na całym świecie. Będąc liderem w dziedzinie transmisji informacji i inteligentnych łączy jako biznes realizujemy misję „Inteligentne Połączenie Lepsze Życie”.

Stanowisko: Technik 6S

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i przestrzeganie zasad 6S oraz pomoc w organizacji i formowaniu przepływów procesów produkcyjnych;

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP na hali produkcyjnej;

  • Powiadamianie o wykrytych zagrożeniach, raportowanie wykrytych zagrożeń i powiadamianie odpowiednich działów o potrzebie ich usunięcia;

  • Egzekwowanie prawidłowych i bezpiecznych zachowań od pracowników oraz nakładanie kar porządkowych;

  • Sporządzanie notatek ze zdarzeń potencjalnie wypadkowych i wypadków przy pracy;

  • Asysta przy przewożeniu maszyn i urządzeń;

  • Stosowanie się do zaleceń działu BHP;

  • Odpowiedzialność za nadzorowanie polityki zarządzania odpadami produkcyjnymi. Prowadzenie statystyki odpadów;

  • Wyznaczanie pól dostosowanych do wymagań procesu produkcji;

  • Pilnowanie porządku na hali produkcyjnej;

  • Edukacja pracowników z zakresu systemu zarządzania 6S.

Wymagania na stanowisku:

  • Wykształcenie średnie;

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowany i wyższym;

  • Wykształcenie w kierunku BHP.

Oferujemy:

  • Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Sodexo, dodatkowy urlop;

  • Dofinansowanie do posiłku;

  • Możliwość rozwoju w nowo wybudowanej firmie;

  • Atrakcyjny system wynagradzania plus możliwe szkolenia;

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 916632217