2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Trzęsacz
Dodane 15 maja 2024

Techniczny / Ogrodnik

Lokalizacja

Trzęsacz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zadania: - pielęgnacja ogrodu - monitorowanie urządzeń w obiekcie - usuwanie awarii - współpraca z serwisami zewnętrznymi - raportowanie zgodnie z procedurami Wymagania: - umiejętność diagnozowania przyczyn awarii - umiejętność pracy w zespole - prawo jazdy kat. B (mile widziane) Oferujemy: -stabilne warunki zatrudnienia - elastyczny grafik pracy - atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności - prace w zgranym zespole Prosimy o przesłanie CV przez formularz aplikacyjny on-line.

Lokalizacja

Trzęsacz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Trzęsacz
ID: 918469673