2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bielany
Dodane 26 kwietnia 2024

Sales Support w firmie LC Elektronik (Warszawa, Bielany)

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

LC Elektronik Sp. z o.o. Sp. k. to zgrany 40-osobowy zespół. Stawiamy na zapewnienie stabilnego zatrudnienia, dobrych warunków pracy, jasnych zasad wynagradzania. Słuchamy ludzi, zmieniamy to, co nie działa, wychodzimy naprzeciw potrzebom. Chcemy rozwijać naszą firmę i naszych pracowników.

Czym się zajmujemy? LC Elektronik wspiera producentów urządzeń dla elektroniki w integrowaniu różnych technologii i dostarczaniu najlepszych rozwiązań. Współpracujemy z kilkunastoma krajami na całym świecie i eksportujemy produkty na wszystkie kontynenty.

Dołącz do nas!

Poszukujemy do stałej współpracy osoby na stanowisko:

Sales Support

Kogo szukamy?

  • masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i generowaniu nowych leadów, wiesz, że chcesz wykonywać taką pracę,

  • potrafisz czytać rysunek techniczny,

  • jesteś osobą komunikatywną, lubisz wykonywać telefony, prowadzić rozmowy,

  • szukasz pracy zapewniającej kontakt z klientem i poznawanie nowych ludzi,

  • posiadasz dobre nawyki w zakresie organizacji własnej pracy, jesteś osobą uporządkowaną, nastawioną na realizację zadań,

  • cenisz sobie samodzielność, szukasz rozwiązań, ale gdy brakuje Ci pomysłu - potrafisz prosić o pomoc,

  • chętnie poznajesz nowe rozwiązania techniczne.

Mile widziane, jeśli:

  • masz za sobą szkolenia ze sprzedaży B2B, np. z metody Sandler,

  • posiadasz wykształcenie techniczne.

Najważniejsze zadania na stanowisku:

  • Sprawnie odpowiadasz na zapytania firm, aby klient nie czekał, czuł się zaopiekowany,

  • Aktywnie nawiązujesz kontakt z potencjalnymi klientami - telefonicznie, poprzez e-maile czy networking na LinkedIn,

  • Realizujesz wyznaczone cele tygodniowe i podsumowujesz aktywności w CRM,

  • Kwalifikujesz klientów, weryfikujesz w jakim zakresie możemy im pomóc, przekazujesz kontakt do obsługi technicznej,

  • Wykonujesz telefony posprzedażowe po wystawionej FV, badasz poziom satysfakcji klienta i dalsze potrzeby,

  • Testujesz pomysły na nowe produkty i usługi, prowadzisz rozmowy z klientami i weryfikujesz czy nasze pomysły odpowiadają na faktyczne potrzeby,

  • Współpracujesz z marketingiem przy tworzeniu bazy do newsletterów, treści do newsletterów i na LinkedIn,

  • Budujesz i aktualizujesz bazy danych klientów, umawiasz spotkania oraz pomagasz w przygotowaniu ofert,

  • Okazjonalnie uczestniczysz w konferencjach i spotkaniach branżowych - nawiązujesz relacje z potencjalnymi klientami.

Co gwarantujemy?

  • umowę o pracę na pełny etat lub jeśli wolisz- inną,

  • podstawę 6 850 - 8500 zł brutto, czyli 5 000 - 6125 zł netto (na rękę)

  • miesięczna premia gwarantowana od wykonanych zadań,

  • podsumowując: przewidywane średniomiesięczne wynagrodzenie 7 000 -10 000 brutto

  • pracę w biurze firmy na Bielanach, w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku lub zdalnie z dowolnego miejsca w Polsce

  • wsparcie w rozwoju, atrakcyjne szkolenia,

  • spokojną atmosferę współpracy, życzliwy zespół,

  • inne dodatkowe benefity, o których chętnie Ci opowiemy.

Daj się poznać, aplikuj!

Rekrutację dla firmy LC Elektronik prowadzi Tobea, agencja zatrudnienia nr 12139.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 911202368