2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tychy
Teb Edukacja
Dodane Dzisiaj o 10:49

TEB Edukacja: Specjalista ds. Obsługi Słuchacza (Tychy)

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa kandydatów do szkół

  • bieżąca obsługa słuchaczy i uczniów zgodnie ze standardami firmy

  • pozyskiwanie klientów (uczniów i słuchaczy)

  • prowadzenie ewidencji i innej dokumentacji szkolnej zgodnie z przepisami

  • prowadzenie spraw związanych z korespondencją

  • udział w działaniach marketingowych

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży

  • gotowość do pracy w weekendy

  • znajomość programów MS Office

  • umiejętność pracy ze standardami obsługi klienta

  • dobra organizacja pracy własnej

  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność

  • doświadczenie w branży edukacyjnej - mile widziane

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • dodatkowe dni wolne

  • umowa o pracę lub umowa zlecenie

  • nagrody uzależnione od wyników

  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży

  • możliwość długofalowej współpracy

  • dobrą atmosferę opartą na zaufaniu

  • ubezpieczenie NNW i Multisport na preferencyjnych warunkach

  • min. 50% zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 917330334