2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Bemowo
Dodane 12 kwietnia 2024

Team Leader prowadzący prace ciesielsko-zbrojarskie, Dania lub Szwecja

Wynagrodzenie

22 000 - 28 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: DaniaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

EHRAB to skandynawska firma rekrutacyjno-wykonawcza prowadząca projekty na terenie całej Skandynawii. Przez wiele lat, z powodzeniem, EHRAB podejmowała wyzwania stawiane przez wiodące skandynawskie firmy. Możemy poszczycić się partnerstwem z największymi przedsiębiorcami w sektorze branży budowlanej. Wypracowany przez nas model biznesu pozwala nam specjalizować się w procesie mobilizowania i zapewniania zespołów doświadczonych pracowników na terenie całej Europy. Wierzymy, że odpowiedzialność społeczna, znajomość międzynarodowego prawa w zakresie zatrudnienia pracowników oraz elastyczność w podejściu do oczekiwań klienta to nasze atuty, pozwalające osiągnąć dotychczasowe sukcesy. EHRAB jest dumnym członkiem takich organizacji jak: Almega, Bemanningsföretagen, Dansk Byggeri, Dansk Erhverv, Næringslivets Hovedorganisasjon oraz StartBank. Na codzień nasza firma realizuje projekty dla czołowych firm budowlanych takich jak Skanska, Peab, Serneke.

Obecnie nasza firma prowadzi rekrutację na stanowisko:

Team Leader prowadzący prace ciesielsko-zbrojarskie

  • Miejsce pracy: Dania lub Szwecja (zależnie od projektu)

  • Szybki start w połowie kwietnia 2024

  • Praca rotacyjna

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szwedzka lub Duńska umowa o pracę

  • Transport

  • Zakwaterowanie

  • Opieka koordynatora i polskojęzycznego biura

Zakres Obowiązków:

  • Prowadzenie grupy cieśli i zbrojarzy

  • Organizacja pracy na projekcie zespołu (planowanie produkcji) na podstawie rysunków technicznych i wymagań klienta

  • Dbałość o jakość i terminowość robót wykonywanych z powierzonym zespołem.

Wymagania:

  • min 2 lata doświadczenia jako prowadzący (osoba pracująca fizycznie razem z grupą)

  • dobra (komunikatywna) znajomość j. angielskiego

  • umiejętność czytania rysunku technicznego (ciesielski, zbrojarski)

Mile widziane:

  • mile widziane: prawo jazdy KAT B,

  • inne uprawnienia np. HOT WORK, SkyLifts

  • poprzednie doświadczenie w pracy w Skandynawii

  • polecenie członków zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany kliknij aplikuj i złóż swoje CV lub skontaktuj się z naszym rekruterem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EHRAB z siedzibą w Victor Hasselblads Gata 16A; 421 31 Västra Frölunda oraz spółka ByggJobbs należąca do grupy EHRAB. Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy EHRAB (pracodawcy i administratora danych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez EHRAB & ByggJobbs.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 909713649