2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Wielkopolskie
  5. Ochrona - Tarnowo Podgórne
Dodane 23 kwietnia 2024

Swadzim, Sady, Bytyń, Skórzewo - ochrona

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy osób do pracy w charakterze PRACOWNIK OCHRONY - kobiety i mężczyźni

Lokalizacja:

Dąbrówka/Skórzewo, ul Logistyczna - hala logistyczna

Swadzim - hala magazynowa

Sady - obiekt przemysłowy

Bytyń - obiekt przemysłowy

Dni i godziny pracy: zmiany 12h lub 24h, zależne od obiektu

Zakres obowiązków: Kontrola pracowników, wykonywanie obchodów, ochrona wewnątrz hali.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie od zaraz

  • pełne przeszkolenie

  • umundurowanie

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10-tego każdego miesiąca (umowa o pracę) lub 15-tego każdego miesiąca (umowa zlecenie)

  • miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego

  • dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji, a nawet awansu;

Osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności oferujemy dodatkowo:

  • premia za polecenie innych pracowników

  • dofinansowanie do leków, dojazdów do pracy, turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego czy okularów

  • możliwość uzyskania świadczeń przeznaczonych na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD

  • pomoc prawną, psychologiczną, doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej fundacji.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • doświadczenie w ochronie obiektów przemysłowych, handlowych, logistycznych lub biurowych będzie dużym atutem

  • kultura osobista i opanowanie

  • spostrzegawczość i podzielna uwaga;

Więcej informacji pod numerem telefonu: 51*******63

Wysyłając CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (50 – 304), przy ul. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 881468863