2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Plewiska
Trio Line Polska Sp. z o.o.
Dodane 23 maja 2024

Tapicer meblowy (z możliwością przyuczenia do zawodu)

Lokalizacja

Plewiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Trio Line Polska sp. z o.o., oddział Leggett & Platt, jako jeden z największych europejskich producentów mebli, specjalizujemy się w tapicerowaniu i montażu wysokiej klasy towarów oraz w produkcji wysokiej jakości stelaży stalowych. Zapewniamy optymalne warunki dystrybucji dla Europy Południowej i Zachodniej oraz Skandynawii.

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko:

Lokalizacja: Plewiska, Składowa 5

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa pras/narzędzi tapicerskich,

  • Tapicerowanie desek i krzesełek,

  • Realizacja zadań zgodnie z planem produkcji,

  • Dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkcji zgodnie z dokumentacją,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • Zdolności manualne,

  • Sprawność fizyczna,

  • Dokładność i skrupulatność,

  • Dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w tapicerowaniu mebli.

To oferujemy

  • Przyuczenie do zawodu,

  • Szkolenie wdrażające do pracy,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, dodatki świąteczne, dofinansowanie do karty MultiSport.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 917182303